11 Maj 2022 – Nje dite per tu mbajtur mend!

Po e postoj kte screenshotin e nje liste monedhash ne diten ku inflacioni ne USA fillon dhe merr nje trend rrites dhe ku Terra Luna futet ne diten e trete te krizes.

Me shume mundesi, pas 3 vitesh kto do jene cmime qesharake

11 Maj 2022 – Nje dite per tu mbajtur mend!

Related Posts

Ja çfarë ndodhi këtë javë në botën e kriptomonedhave

Sezoni i Altcoin-eve ka nisur zyrtarisht. Aksionet e kompanive, si MicroStrategy dhe Coinbase po lulëzojnë ndërsa banka Standard Chartered pret një...

Ja çfarë ndodhi këtë javë në botën e kriptomonedhave

CZ dhe Binance pranojnë fajësinë, duke rënë dakord për gjoba me vlerë miliarda dollar. Kraken përballet me një tjetër padi të re. JP Morgan deklaron...

Ja çfarë ndodhi këtë javë në botën e kriptomonedhave

Tether investon në pajisijet e prodhimit të Bitcoin-eve. Një status rreth XRP ETF manipulon tregun. Fonidi i pensioneve i Koresë së Jugut investon në...