Crypto Friends Episode 3 – Kolapsi i LUNA-s i shpjeguar

Crypto Friends-at kete jave diskutuan per stablecoins dhe renien LUNA-s, e cila solli panik te gjere ne treg.

Komentet cilesore futen ne gare shperblyese per te fituar $50 USDT

https://www.youtube.com/watch?v=0FTtwOwUQow&t=1541s

Screenshot 2022-05-18 at 9.50.07 PM.png

Related Posts

Ja çfarë ndodhi këtë javë në botën e kriptomonedhave

Sezoni i Altcoin-eve ka nisur zyrtarisht. Aksionet e kompanive, si MicroStrategy dhe Coinbase po lulëzojnë ndërsa banka Standard Chartered pret një...

Ja çfarë ndodhi këtë javë në botën e kriptomonedhave

CZ dhe Binance pranojnë fajësinë, duke rënë dakord për gjoba me vlerë miliarda dollar. Kraken përballet me një tjetër padi të re. JP Morgan deklaron...

Ja çfarë ndodhi këtë javë në botën e kriptomonedhave

Tether investon në pajisijet e prodhimit të Bitcoin-eve. Një status rreth XRP ETF manipulon tregun. Fonidi i pensioneve i Koresë së Jugut investon në...