VIAL COMMUNITY: Vend-takimi I gjithë kripto-entuziastëve!

(Këte here në COOLAB TIRANA, dhe jo më virtualisht)

Komuniteti ViAl po organizon një takim të mrekullueshëm vetëm për ju I cili ndodh në datën 5 Korrik në Coolab Tirana, duke filluar nga ora 19:00. Ky takim është shansi juaj për t'u takuar me entuziastë të tjerë të industrisë, për të biseduar rreth kriptove dhe për të mësuar më shumë rreth botës emocionuese të Web 3.0. Për më tepër, dhurata të ndryshme do të shpërndahen për komunitetin dhe pjesëmarrësit e eventit.

Ekipi i Geek Room do të jetë gjithashtu prezent, kështu që nuk do të dëshironi ta humbisni. Ejani, bëni pyetje dhe lidhuni me një grup njerëzish që I duan kriptovalutat po aq sa ju!

Nuk ka rëndësi nëse jeni profesionist ose sapo keni filluar të eksploroni kriptomonedhat, ky takim është vendi i duhur për ju.

Pra, merrni miqtë tuaj, ruani datën dhe shkoni në Coolab Tirana më 5 Korrik në orën 19:00.

Bëhuni gati për një pasdite argëtuese dhe eja të eksplorojmë më shumë së bashku!

Regjistrohu këtu: https://vial.al/vialcommunity-meetup/

Related Posts

Ofro dhe fito bileta ekskluzive për Ricky Martin Symphonic

Përgatituni për një natë të paharrueshme me muzikë, energji dhe argëtim, ndërsa Ricky Martin, sjell koncertin e tij më të vlerësuar, “RICKY ...

Ofro dhe fito bileta ekskluzive për Turtle Fest

Turtle Fest rikthehet sërish! Kësaj rradhe do keni mundësinë të jeni nën tingujt e muzikës elektronike në plazhin e mrekullueshëm të Dhërmiut. Një ...

Ndiqni pasionin tuaj, kërceni dhe fitoni Vial Points në Lova Fest

Imagjinoni një festival që ndërthur emocionet e sporteve, aventura ne natyrë dhe magjinë e muzikës live. Nga data 7 deri më 9 korrik 2023, në plazhin ...