Section Title

Ankandet e muajit Tetorit: Dhurata dhe kupona eksluziv

Përshëndetje #Vialers! Pritjes së ankandeve i ka ardhur fundi. Jemi të lumtur t’iu njoftojmë se do të vazhdojmë traditën tone të ankandeve këtë muaj me dhurata dhe kupona që nuk do të donit ti humbisni! Për të gjithë ju...

Ofro dhe fito bileta ekskluzive për Ricky Martin Symphonic

Përgatituni për një natë të paharrueshme me muzikë, energji dhe argëtim, ndërsa Ricky Martin, sjell koncertin e tij më të vlerësuar, “RICKY MARTIN SYMPHONIC”, në qytetin e Tiranës, më 20 korrik. Si pjesë e...

Ofro dhe fito bileta ekskluzive për Turtle Fest

Turtle Fest rikthehet sërish! Kësaj rradhe do keni mundësinë të jeni nën tingujt e muzikës elektronike në plazhin e mrekullueshëm të Dhërmiut. Një gamë e gjërë artistësh kombëtar dhe ndërkombëtar do ju shoqërojnë në këtë...

VIAL COMMUNITY: Vend-takimi I gjithë kripto-entuziastëve!

(Këte here në COOLAB TIRANA, dhe jo më virtualisht) Komuniteti ViAl po organizon një takim të mrekullueshëm vetëm për ju I cili ndodh në datën 5 Korrik në Coolab Tirana, duke filluar nga ora 19:00. Ky takim është shansi...

Ndiqni pasionin tuaj, kërceni dhe fitoni Vial Points në Lova Fest

Imagjinoni një festival që ndërthur emocionet e sporteve, aventura ne natyrë dhe magjinë e muzikës live. Nga data 7 deri më 9 korrik 2023, në plazhin befasues të Livadhit në Himarë bëhuni gati për t’u zhytur në një...

Festojmë kulturën e Hip Hop-it Shqipëtar përmes ViAl  

Momenti i shumëpritur erdhiiii !! Shënoni datën, përhapni fjalën dhe përgatituni për përvojën më të paharrueshme të kulturës Hip Hop në Shqipëri. Shqip Hop është një ngjarje e madhe që ka për qëllim të shfaqë talentet më...

Shijo UNUM-in falë #vialpoints: Ofro, Fito, Bëhu pjesë e eksperiencës!

Festivali Unum karakterizohet nga pesë elementë të thjeshtë të jetës: muzika, rëra, pishat, deti dhe malet. Është një përvojë unike që ndërthur bukurinë e natyrës me fuqinë e muzikës, duke krijuar një përzierje harmonike...

ViAl joins Founders Retreat by Swiss EP

Vial recently participated in a Founder Retreat event organized by Swiss EP, a funded Swiss government agency that supports Balkan startups. The founder retreat event, held in Durres, Albania, brought together six...

Festivalet e Majit dhe ankandet e rradhës

Përshëndetje #Vialers! Vera po afrohet dhe me të vjen një sezon i ri plot aventura dhe momente argëtimi. Jemi të lumtur të njoftojmë se ViAl është duke bashkëpunuar me festivale të ndryshme që do të organizohen në te...

ViAl, aplikacioni “Walk to Earn” – Përditësime të fazës Open Beta dhe lajme të reja emocionuese

Përshëndetje, #vialers! Duke vazhduar me punën tonë konstante për të zhvilluar dhe përmirësuar aplikacionin e ViAl, dëshirojmë t’ju përditësojmë për progresin tonë. Aktualisht, aplikacioni ViAl është ende në fazën BETA...