Fireside Chat on Crypto and Web3

VIAL COMMUNITY: Vend-takimi I gjithë kripto-entuziastëve!
(Këte here në COOLAB TIRANA, dhe jo më virtualisht)

Komuniteti ViAl po organizon njĂ« takim tĂ« mrekullueshĂ«m vetĂ«m pĂ«r ju I cili ndodh nĂ« datĂ«n 5 Korrik nĂ« Coolab Tirana, duke filluar nga ora 19:00. Ky takim Ă«shtĂ« shansi juaj pĂ«r t’u takuar me entuziastĂ« tĂ« tjerĂ« tĂ« industrisĂ«, pĂ«r tĂ« biseduar rreth kriptove dhe pĂ«r tĂ« mĂ«suar mĂ« shumĂ« rreth botĂ«s emocionuese tĂ« web 3.0. PĂ«r mĂ« tepĂ«r, dhurata tĂ« ndryshme do tĂ« shpĂ«rndahen pĂ«r komunitetin dhe pjesĂ«marrĂ«sit e eventit.

Ekipi i Geek Room do të jetë gjithashtu prezent, kështu që nuk do të dëshironi ta humbisni. Ejani, bëni pyetje dhe lidhuni me një grup njerëzish që I duan kriptovalutat po aq sa ju!
Nuk ka rëndësi nëse jeni profesionist ose sapo keni filluar të eksploroni kriptovalutat, ky takim është vendi I duhur për ju.

Pra, merrni miqtë tuaj, ruani datën dhe shkoni në Coolab Tirana më 5 Korrik në orën 19:00.